قوانین

قوانین کاربری

۱.حذف کردن کپی رایت بدون مشکل خواهد بود اما اگر شما مایل به همکاری با حلقه وردپرس باشید میتوانید با حفظ کپی رایت و دریافت لینک بازاریابی در فروش محصولات به ما کمک کنید و در سود ما شریک شوید.

۲. خریدار متعهد میشود بعد از دریافت قالب یا افزونه تجاری ، تحت هیچ شرایطی در کدهای محصول دست نمیبرد در غیر این صورت ارائه پشتیبانی رایگان متوقف خواهد شد.(به دلیل به هم ریختن قالب و ایجاد مشکلات جدید در قالب یا افزونه )

۳. پشتیبانی از طریق بخش پشتیبانی برای قالبهای تجاری و از طریق بخش دیدگاهها برای قالب های رایگان، انجام خواهد شد و پشتیبانی از طریق تماس یا ایمیل انجام نخواهد شد.

۴٫درخواست نصب رایگان قالب ها بعد خرید انجام خواهد و مدت زمان نصب قالب ها بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت خواهد بود همچنین جواب گویی به سوالات بعد از خرید از طریق تیکت بین ۲ تا ۲۴ ساعت متغییر خواهد بود.(ما همچنان در تلاش هتسیم که زمان این پروسه را به حداقل برسانیم)

۵٫ فقط قالب های تجاری که خریداری شده اند به صورت رایگان نصب می شوند همچنین نصب فقط بر روی وردپرس فاقد اطلاعات انجام می شود و نصب بر روی سایت های که مطالب و محصولاتی دارند با هزینه انجام میشود.

۶٫ پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب است نه مشکلات و ارور های وردپرس (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

۷٫ استفاده از قالب صرفاً روی یک دومین مجاز است (کلیه محصولات متن باز هستند و برای نامحدود دامنه میتوانید استفاده کنید اما فقط یک دامنه را پشتیبانی خواهیم کرد) استفاده روی دومین های بیشتر، منجر به توقف پشتیبانی خواهد شد و یا اینکه برای استفاده از دامنه های بیشتر باید ۵۰% قالب پرداخت شود تا پشتیبانی از دیگر دمین ها هم انجام شود.

۸.مشتریانی که قالب های ما را در سایر مارکت ها تهیه کرده اند همچنین شامل این قوانین خواهند بود.

۹٫بروزرسانی قالب ها در بازه زمانی ۱۵  روزه پس از انتشار نسخه جدید آماده خواهد شد و قالب های که در بروزرسانی مشکلات مهم را رفع کرده باشند در اولویت خواهند بود.

قوانین فروشندگان

 1. تایید محصولات ممکن است تا ۷۲ ساعت زمان بگیرد. اگر قرار باشد محصول شما تایید نشود کارمندان حلقه وردپرس به شما از طریق ایمیل اطلاع میدهند.
 2. سعی کنید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پشتیبانی دهید .
 3. کلیه محصولات ارائه شده حتما باید لایسنس قانونی برای فروش مجدد داشته باشند.
 4. کلیه فروشندگان موظفند حداکثر یک هفته بعد از ارائه آپدیت پوسته از شرکت سازنده بروزرسانی محصول فارسی سازی شده خود را ارائه نمایند ، در غیر اینصورت محصول از حلقه وردپرس حذف خواهد شد.
 5. برای شناخته شدن خود و کیفیت کاری خود میتوانید برخی محصولات را به عنوان رایگان قراردهید.
 6. قرار گرفتن محصول در قسمت محصولات ویژه با کسر سود انجام می شود.
 7. فروشنده موظف است در عنوان محصول ارسالی حتما از نام انگلیسی و اصلی قالب یا افزونه استفاده نماید، در غیر اینصورت محصول ارسالی از حالت انتشار خارج می شود.
 8. در صورتیکه محصول ارسالی شما کپی از سایت دیگر یا به صورت ریپ شده و نال باشد و پس از بررسیهای کارشناسان این مورد مشخص شود ، بلافاصله محصول ارسالی شما حذف و در صورتیکه محصول فروشی داشته باشد وجه کسر خواهد شد.
 9. ایجاد پیش نمایش آنلاین برای پوسته ها و افزونه ها هم فروش را افزایش میدهد و هم حس اعتماد کاربران به شما را افزایش میدهدپس دموی آنلاین اجباری است.
 10. در صورتیکه فروشنده به درستی محصول خود را پشتیبانی نکند با تقاضای درخواست وجه وی موافقت نمی شود و در صورت تکرار عدم پشتیبانی ، وجه از حساب فروشنده کسر و به حساب کاربران عودت داده می شود .
 11. هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت دیگر در بین توضیحات یک محصول موجب حذف آن محصول از حلقه وردپرس شده و در صورت تکرار چنین مواردی کلیه محصولات آن کاربر حذف و با کاربر برخورد خواهد شد.
 12. اگر دو محصول یکسان توسط دو فروشنده محتلف ارائه شود ، اولویت با محصولی خواهد بود که purchase code داشته باشد و همچنین آخرین نسخه از آن محصول باشد.
 13. در صورت ترجمه قالب یا افزونه ارایه لایسنس یا مجوز فروش از سازنده الزامی می باشد.
 14. برای پوسته هایی که به صورت فارسی طراحی میشوند ارائه پنل تنظیمات الزامی است.
 15. قالبها و افزونه های خارجی که برای فروش در حلقه وردپرس عرضه می شوند لازم است پس از ارائه آخرین نسخه بروزرسانی شوند ، در غیر اینصورت اگر آخرین نسخه فارسی شده توسط کاربر دیگری ارائه شود منتشر خواهد شد.
 16. درصورت استفاده از فونت های مجموعه فونت ایران (مثل ایران و ایران سنس)  باید طبق قوانین این سایت Fontiran مجوزهای لازم موجود باشد در غیر این صورت از پذیرفتن محصول معذوریم.

قوانین مالی فروشندگان و بازاریاب ها

نکات مالی که برای فروشندگان قابل توجه است به شرح زیر است :

 1. به ازای هر فروش ۸۵% مبلغ به فروشنده تعلق میگیرد.
 2. حداقل مبلغ تسویه حساب  ۵۰ هزار تومان میباشد.
 3. تعداد تسویه حساب ها هیچ محدودیتی ندارد.
 4. مبلغ تسویه حساب ها هیچ گونه سقفی ندارد.

نکات مالی که برای بازاریاب ها قابل توجه است به شرح زیر است :

 1. به ازای هر فروش ۲۰% مبلغ به بازاریاب تعلق میگیرد.
 2. حداقل مبلغ تسویه حساب  ۱۵ هزار تومان میباشد.
 3. تعداد تسویه حساب ها هیچ محدودیتی ندارد.
 4. مبلغ تسویه حساب ها هیچ گونه سقفی ندارد.

 

بخش به مرور تکمیل می شود